ev-tasarimi-yapan-ic-mimarlar (8)
HAYRİ ATAK
MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK OFİSİ
ev-tasarimi-yapan-ic-mimarlar (9)
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
ev-tasarimi-yapan-ic-mimarlar (11)
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
ev-tasarimi-yapan-ic-mimarlar (12)
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
ev-tasarimi-yapan-ic-mimarlar (10)
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
ic-mimarlik-istanbul-ofisleri
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
home_decoration_ideas (8)
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
ev-tasarimi-yapan-ic-mimarlar (14)
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
ev-tasarimi-yapan-ic-mimar
KONUT-EV
TASARIM & UYGULAMA
previous arrow
next arrow
TASARIM & UYGULAMA OFİSİ

KONUT-EV TASARIM & İÇ MİMARLIK

Konut ve ev tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılarının dikkat etmesi gereken önemli bir husus; Konut ve ev tasarım projesini doğrusal olarak veya sadece estetik ve işlevsellik temelinde tasarlanmamalıdır. Bunun aksine tasarımcının uygun konut ve ev proje tasarımı yapması hepsinden önemlidir. Müşteriler için benzersiz alanlar yaratmak ve bütünsel bir sonuç elde etmek için konut ve ev tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar yeni bir konut ve ev proje tasarımı yaparken dikkate alması gereken tüm unsurları göz önünde bulundurması gerekir. Bu unsurlardan en önemlisi ise konut ve ev tasarımında kullanılan konsepttir.

Konut ve ev tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, konut ve ev tasarımlarının nasıl tasarlandığına dair yeni felsefeleriyle, mimari tasarıma yaklaşım biçimini de değiştirdi. Artık tüm konut ve ev tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisler ve tasarımcılar tasarım süreci boyunca konut ve ev tasarımlarının hikâye anlatımını inceleyip öyle tasarıma başlıyor. Çünkü proje konsept konut ve ev tasarımları bir hikayesi olan mekanlar içerisinde bulunanların daha anlamlı hareket etmesine imkân sağlıyor. Bu nedenle tasarım konsept konut ve evler hem tasarımcılar hem de konuklar için son dönemde oldukça revaçta.

Konut ve ev tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcıların müşterilerine ilk sorması gerek soru ise şudur; ‘’ Konut ve ev hangi konsepti yansıtmalı?’’ Sonuç olarak, bir konut ve ev konsept tasarım anlatımı, kelimenin tam anlamıyla binanın temel taşıdır. Konut ve ev konsepti, konut ve evin kimliğini şekillendirir ve müşterilerin deneyimini çevreleyen bütünselliği ayrıntılı olarak analiz eder. Hacimler, formlar, işlevsellik, malzemeler ve bunların kombinasyonu, konut ve ev projesinin hikayesine hayat verir. Bunlar tasarıma yardımcı olan maddelerdir.

Bu nedenle konut ve ev tasarım projesi iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, konut ve ev projesi kapsamında yaptıkları tasarımlar ile müşterilerimizin yaşadıkları süre boyunca deneyimlerini tanımlayan duyguları verecek kesintisiz bir hikâye anlatmalıdır. Konut ve ev tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, konut ve evi tek boyutlu bir yaşama alanı mekânı olmaktan çıkararak müşterilere ziyaret ettiği yerin kültürü ile iletişim kurma, yeni bilgi alanları açma, o dokuyu hissetme fırsatı, insanı düşünmeye yönlendiren tasarımına dair bir adrese dönüştürmektedir. Çünkü konut ve eviniz sizin yaşam alanınızdır. Günün yorgunluğunu attığınız konumdur. Bu nedenle işverenlerin konut – ev tasarım konusunda uzman konut – ev tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar ile çalışılmasını ve onlardan tasarımdan imalata her alanda destek almasını önermekteyiz.

 

TASARIM

Güzel tasarlanmış yapılar oluşturmak için müşteriler, danışmanlar, müteahhitler ve son kullanıcılarla işbirliği içinde çalışmak ana prensibimizdir. Ekibimiz, müşterilerin vizyonlarını hayata geçiren yüksek kaliteli, yenilikçi ve değer odaklı projelerin tesliminde uzmanlaşmıştır. Tasarım yaklaşımımız, net bir şekilde organize edilmiş, verimli bir şekilde planlanmış ve duyarlı çözümler sunar.

UYGULAMA

”Tasarla ve İnşa et” projelerinin mimari tasarım öğelerinden sorumlu olma konusunda başarılı bir geçmişe sahibiz. Her projedeki potansiyeli ortaya çıkarmak için entegre uzmanlığımızı ve en gelişmiş dijital araçları kullanıyoruz. Alanında uzman ekiplerle birlikte çalışan ofisimiz, işverenin gereksinimlerine uygun, yenilikçi, bütçe dostu projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

DANIŞMANLIK

Uzman Ekibimiz, fizibilite çalışmaları ve seçenek değerlendirmeleri yaparak projelerin uygulanabilirliğini belirleyebilir ve çeşitli olası seçenekleri sizler için keşfedebilir. Bir proje için sözleşme yönetimini üstlenebilir ve baştan sona kadar iş planlarının ve maliyetlerinin yüksek kalitede yönetimini sağlayabilir. Bu sayede daha iyi yapılara daha uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

SANAL GERÇEKLİK (VR)

Sanal Gerçeklik (VR), simüle edilmiş bir ortam yaratmak için bilgisayar teknolojisinin kullanılmasıdır. Geleneksel kullanıcı arayüzlerinden farklı olarak VR, kullanıcıyı bir deneyimin içine yerleştirir. Haads ekibi olarak bizlerde tüm sunumlarımızı Sanal Gerçeklik (VR) ortamında gerçekleştirmekteyiz. Sanal Gerçeklik (VR) sunumun avantajları nelerdir;

  • 360 Derece mekanların tüm detaylarını birebir görebilmekte ve anında bazı detaylara müdahale edebilmektesiniz.
  • Bütün projenizin içinde sanal tur ile gezebilir, tüm mekanınızı yakından inceleyebilirsiniz.
  • Biz daha İnşaata başlamadan, siz Sanal Gerçeklik ile mekanınızın tadını çıkarabilirsiniz.

www.hayriatak.com

Call Now ButtonHemen Arayın