ic-mimar-ofis-tasarimlari-arıyorum
OFİS
TASARIM & UYGULAMA
parametric-interior-design-45
OFİS
TASARIM & UYGULAMA
iç-mimar-ofis-tasarımları-iç-mimarlik-firmalari
OFİS
TASARIM & UYGULAMA
render1_wall
OFİS
TASARIM & UYGULAMA
previous arrow
next arrow
TASARIM & UYGULAMA OFİSİ

OFİS TASARIM İÇ MİMARLIK

Ofis tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılarının dikkat etmesi gereken önemli bir husus; Ofis projesini doğrusal olarak veya sadece estetik ve işlevsellik temelinde tasarlanmamalıdır. Bunun aksine tasarımcının uygun ofis proje tasarımı yapması hepsinden önemlidir. Çalışanlar için benzersiz deneyimler yaratmak ve bütünsel bir sonuç elde etmek için ofis tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar yeni bir ofis proje tasarımı yaparken dikkate alması gereken tüm unsurları göz önünde bulundurması gerekir. Bu unsurlardan en önemlisi ise otelin tasarımında kullanılan konsepttir.

Ofis tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, ofislerin nasıl tasarlandığına dair yeni felsefeleriyle, mimari tasarıma yaklaşım biçimini de değiştirdi. Artık tüm ofis tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisler ve tasarımcılar tasarım süreci boyunca ofisin hikâye anlatımını inceleyip öyle tasarıma başlıyor. Çünkü proje konsept ofis tasarımları bir hikayesi olan mekanlar içerisinde bulunanların daha anlamlı hareket etmesine imkân sağlıyor. Bu nedenle tasarım konsept ofisler hem tasarımcılar hem de çalışanlar için son dönemde oldukça gözdedir.

Ofis tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcıların müşterilerine ilk sorması gerek soru ise şudur; ‘’ Ofisiniz hangi konsepti yansıtmalı?’’ Sonuç olarak, bir ofis konsept tasarım anlatımı, kelimenin tam anlamıyla binanın temel taşıdır. Ofis konsepti, ofisin kimliğini şekillendirir ve çalışan motivasyonunu çevreleyen bütünselliği ayrıntılı olarak analiz eder. Hacimler, formlar, işlevsellik, malzemeler ve bunların kombinasyonu, ofis projesinin hikayesine hayat verir. Bunlar tasarıma yardımcı olan maddelerdir.

Bu nedenle ofis tasarım projesi iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, ofis projesi kapsamında yaptıkları tasarımlar ile konukların kaldıkları süre boyunca deneyimlerini tanımlayan duyguları verecek kesintisiz bir hikâye anlatmalıdır. Ofis tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, ofis tek boyutlu bir çalışma mekânı olmaktan çıkararak çalışanların dinlendiği, iletişim kurma, yeni bilgi alanları açma, insanı düşünmeye yönlendiren tasarımına dair bir adrese dönüştürmektedir. Çünkü ofise gelen insan kitlesi genelde uzun süre aralıklarında burada kalır. Sürekli geldiğiniz bir yer hakkındaki aklımızda kalan izlenim ise çalıştığınız yer ve oradaki kültürle ön plana çıkar. O nedenle işverenlerin ofis tasarım konusunda uzman ofis tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar ile çalışılmasını ve onlardan tasarımdan imalata her alanda destek almasını önermekteyiz.

TASARIM

Güzel tasarlanmış yapılar oluşturmak için müşteriler, danışmanlar, müteahhitler ve son kullanıcılarla işbirliği içinde çalışmak ana prensibimizdir. Ekibimiz, müşterilerin vizyonlarını hayata geçiren yüksek kaliteli, yenilikçi ve değer odaklı projelerin tesliminde uzmanlaşmıştır. Tasarım yaklaşımımız, net bir şekilde organize edilmiş, verimli bir şekilde planlanmış ve duyarlı çözümler sunar.

UYGULAMA

”Tasarla ve İnşa et” projelerinin mimari tasarım öğelerinden sorumlu olma konusunda başarılı bir geçmişe sahibiz. Her projedeki potansiyeli ortaya çıkarmak için entegre uzmanlığımızı ve en gelişmiş dijital araçları kullanıyoruz. Alanında uzman ekiplerle birlikte çalışan ofisimiz, işverenin gereksinimlerine uygun, yenilikçi, bütçe dostu projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

DANIŞMANLIK

Uzman Ekibimiz, fizibilite çalışmaları ve seçenek değerlendirmeleri yaparak projelerin uygulanabilirliğini belirleyebilir ve çeşitli olası seçenekleri sizler için keşfedebilir. Bir proje için sözleşme yönetimini üstlenebilir ve baştan sona kadar iş planlarının ve maliyetlerinin yüksek kalitede yönetimini sağlayabilir. Bu sayede daha iyi yapılara daha uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

SANAL GERÇEKLİK (VR)

Sanal Gerçeklik (VR), simüle edilmiş bir ortam yaratmak için bilgisayar teknolojisinin kullanılmasıdır. Geleneksel kullanıcı arayüzlerinden farklı olarak VR, kullanıcıyı bir deneyimin içine yerleştirir. Haads ekibi olarak bizlerde tüm sunumlarımızı Sanal Gerçeklik (VR) ortamında gerçekleştirmekteyiz. Sanal Gerçeklik (VR) sunumun avantajları nelerdir;

  • 360 Derece mekanların tüm detaylarını birebir görebilmekte ve anında bazı detaylara müdahale edebilmektesiniz.
  • Bütün projenizin içinde sanal tur ile gezebilir, tüm mekanınızı yakından inceleyebilirsiniz.
  • Biz daha İnşaata başlamadan, siz Sanal Gerçeklik ile mekanınızın tadını çıkarabilirsiniz.

www.hayriatak.com

Call Now ButtonHemen Arayın