Riva Konsept Villa- Parametrik-tasarim-parametric-design-villa-design (4)
VİLLA
TASARIM & UYGULAMA
parametric-architecture-parametrik-tasarim-villa-design-architecture (1)
VİLLA
TASARIM & UYGULAMA
villa-ic-mimari-dekorasyon-modelleri-mimarisi-mimarileri-tasarimlari-projeleri-proje (3)
VİLLA
TASARIM & UYGULAMA
Riva Konsept Villa- Parametrik-tasarim-parametric-design-villa-design (1)
VİLLA
TASARIM & UYGULAMA
parametric-architecture-parametrik-tasarim-villa-design-architecture (3)
VİLLA
TASARIM & UYGULAMA
villa-mimari-proje-örnekleri-cizimleri-mimarlik-mimarileri-mimarlari-planlari (4)
VİLLA
TASARIM & UYGULAMA
villa-ic-mimari-dekorasyon-modelleri-mimarisi-mimarileri-tasarimlari-projeleri-proje (1)
VİLLA
TASARIM & UYGULAMA
previous arrow
next arrow
TASARIM & UYGULAMA OFİSİ

VİLLA TASARIM & MİMARLIK

Villa tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılarının dikkat etmesi gereken önemli bir husus; Villa tasarım projesini doğrusal olarak ya da sadece estetik ve işlevsellik temelinde tasarlanmamalıdır. Bunun aksine tasarımcının müşterisinin istekleri ve önemli faktörlere uygun villa tasarım projesi yapması hepsinden önemlidir. Müşterisi için eşsiz ve benzersiz bir alan yaratmak ve bütünsel bir sonuç elde etmek için villa tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar yeni bir villa tasarım projesi yaparken dikkate alması gereken tüm unsurları göz önünde bulundurması gerekir. Bu unsurlardan en önemlisi ise villa tasarımında kullanılan konsepttir.

Villa tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, villaların nasıl tasarlandığına dair yeni felsefeleriyle, mimari tasarıma yaklaşım biçimini de değiştirdi. Artık tüm villa tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar tasarım süreci boyunca villanın hikâye anlatımını inceleyip öyle tasarıma başlıyor. Çünkü proje konsept villa tasarımları bir hikayesi olan mekanlar içerisinde bulunanların daha anlamlı hareket etmesine imkân sağlıyor. Bu nedenle tasarım konsept villa tasarımları hem tasarımcılar hem de yaşam alanları olacak müşterilerimiz için son dönemde oldukça önemlidir.

Villa tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcıların müşterilerine ilk sorması gerek soru ise şudur; ‘’ Villanız hangi konsepti yansıtmalı?’’ Sonuç olarak, bir villa konsept tasarım anlatımı, kelimenin tam anlamıyla binanın temel taşıdır. Villa konsepti, villanın kimliğini şekillendirir ve müşterinin her anını çevreleyen bütünselliği ayrıntılı olarak analiz eder. Hacimler, formlar, işlevsellik, malzemeler ve bunların kombinasyonu, villa projesinin hikayesine hayat verir. Bunlar tasarıma yardımcı olan maddelerdir.

Bu nedenle villa tasarım projesi iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar, villa projesi kapsamında yaptıkları tasarımlar ile müşterilerin hayatında uzun bir süre boyunca yer kaplayacak olmasından kaynaklı duyguları kesintisiz verecek bir hikâye anlatmalıdır. Villa tasarımı yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar,villayı tek boyutlu bir yaşama alanı olmaktan çıkararak müşterilerine olduğu yerin kültürü ile iletişim kurma, yeni bilgi alanları açma, o dokuyu hissetme fırsatı, insanı düşünmeye yönlendiren tasarımına dair bir adrese dönüştürmektedir. Bu nedenle işverenlerin villa tasarım projesi konusunda uzman villa tasarım projesi yapan iç mimarlık ve mimarlık ofisleri ve tasarımcılar ile çalışılmasını ve onlardan tasarımdan imalata her alanda destek almasını önermekteyiz.

TASARIM

Güzel tasarlanmış yapılar oluşturmak için müşteriler, danışmanlar, müteahhitler ve son kullanıcılarla işbirliği içinde çalışmak ana prensibimizdir. Ekibimiz, müşterilerin vizyonlarını hayata geçiren yüksek kaliteli, yenilikçi ve değer odaklı projelerin tesliminde uzmanlaşmıştır. Tasarım yaklaşımımız, net bir şekilde organize edilmiş, verimli bir şekilde planlanmış ve duyarlı çözümler sunar.

UYGULAMA

”Tasarla ve İnşa et” projelerinin mimari tasarım öğelerinden sorumlu olma konusunda başarılı bir geçmişe sahibiz. Her projedeki potansiyeli ortaya çıkarmak için entegre uzmanlığımızı ve en gelişmiş dijital araçları kullanıyoruz. Alanında uzman ekiplerle birlikte çalışan ofisimiz, işverenin gereksinimlerine uygun, yenilikçi, bütçe dostu projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

DANIŞMANLIK

Uzman Ekibimiz, fizibilite çalışmaları ve seçenek değerlendirmeleri yaparak projelerin uygulanabilirliğini belirleyebilir ve çeşitli olası seçenekleri sizler için keşfedebilir. Bir proje için sözleşme yönetimini üstlenebilir ve baştan sona kadar iş planlarının ve maliyetlerinin yüksek kalitede yönetimini sağlayabilir. Bu sayede daha iyi yapılara daha uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

SANAL GERÇEKLİK (VR)

Sanal Gerçeklik (VR), simüle edilmiş bir ortam yaratmak için bilgisayar teknolojisinin kullanılmasıdır. Geleneksel kullanıcı arayüzlerinden farklı olarak VR, kullanıcıyı bir deneyimin içine yerleştirir. Haads ekibi olarak bizlerde tüm sunumlarımızı Sanal Gerçeklik (VR) ortamında gerçekleştirmekteyiz. Sanal Gerçeklik (VR) sunumun avantajları nelerdir;

  • 360 Derece mekanların tüm detaylarını birebir görebilmekte ve anında bazı detaylara müdahale edebilmektesiniz.
  • Bütün projenizin içinde sanal tur ile gezebilir, tüm mekanınızı yakından inceleyebilirsiniz.
  • Biz daha İnşaata başlamadan, siz Sanal Gerçeklik ile mekanınızın tadını çıkarabilirsiniz.

www.hayriatak.com

Call Now ButtonHemen Arayın